Mytí oken a čištění žaluzií

Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně uklizenému bytu, kanceláře i obchodu. Jsme specialisté na mytí oken, výloh, velkých skleněných stěn či zimních zahrad, tak, aby bylo sklo co nejzářivější a maximálně transparentní. K mytí oken a výloh používáme nejkvalitnější certifikovanou chemii a technické přístroje.

VÝŠKOVÉ MYTÍ OKEN
Naše úklidová firma zajišťuje profesionální mytí oken na výškových budovách. Zaměstnáváme tým profesionálních horolezců i specializovaných pracovníků, vlastníme kvalitní technické přístroje i špičkovou chemii, díky které budou okna dokonale čistá.Mytí oken na výškových budovách provádíme ve sjednaném termínu tak, abychom nenarušili chod vaší firmy. Pracujeme za kteréhokoli počasí ve všech letních i zimních měsících.

MYTÍ OKEN PRO BYTY I FIRMY
Naše úklidová firma se specializuje na mytí oken v bytech, rodinných domech, firmách, obchodních centrech apod. Mytí oken s sebou nese několik fází, které naši zaměstnanci s pílí a maximální pečlivostí provádí.Vedle mytí oken se zaměříme také na suché i mokré čištění okenních parapetů a rámů, odstranění staré špíny ze skleněných povrchů, čištění skel speciálním roztokem pro maximální transparentnost skla, odstranění nadměrné vlhkosti gumovou škrabkou a následné sušení oken, výloh a výstupů okna.

Objednejte si nás

Chcete pomoc s úklidem tak nám napište
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontakt

Logistics ART Industrial s.r.o.
IČO: 01769961

  • Hornopočernická 245/23,
    Kbely, 197 00 Praha

  • +420 722 937 221
  • workplus@email.cz
Logistics ART Industrial s.r.o.