Úklid kanceláří a firem

Kanceláře jsou místem, kde trávíme spoustu času každý den. Abychom se i zde cítili dobře, je nutné pečovat o pravidelnou čistotu na pracovním stole, i po celém pracovišti. Naše úklidová firma se specializuje na pravidelný týdenní, měsíční, půlroční i generální úklid malých i velkých kanceláří a firem.

Úklid kanceláře provádíme po předem sjednané domluvě v určitý čas, například brzy ráno nebo pozdě večer, kdy nebudeme rušit zaměstnance při práci. Naše úklidová firma je časově flexibilní. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně tak, abychom vyšli vstříc jeho přáním a požadavkům.

NABÍZÍME ŠIROKOU NABÍDKU ÚKLIDOVÉHO SERVISU
Pro firmy a kanceláře zajišťujeme profesionální úklid podlahových krytin, mytí oken, výloh, rámů dveří, čištění fasád, čištění koberců a tepování předložek, údržbu sociálního zařízení a kuchyněk, stírání prachu a hrubých nečistot na kancelářském nábytku i pracovních stolech. Zároveň pečujeme o kancelářský nábytek, čalounění židlí, nezapomínáme na pravidelné vyprazdňování odpadkových košů, péči o květiny a další specifické činnosti, šité na míru vašim potřebám.

Intervaly úklidu provádíme dle přání zákazníka, není výjimkou ani mimořádný úklid před firemním večírkem nebo po drobných stavebních úpravách. Večerní i denní úklidy provádíme vždy s ohledem na chod vaší firmy. Pro úklid vaší firmy vybereme tým speciálně vyškolených zaměstnanců, kteří budou rozumět vašim požadavkům a zároveň vám budou vyhovovat i po osobní stránce.

Objednejte si nás

Chcete pomoc s úklidem tak nám napište
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontakt

Logistics ART Industrial s.r.o.
IČO: 01769961

  • Hornopočernická 245/23,
    Kbely, 197 00 Praha

  • +420 722 937 221
  • workplus@email.cz
Logistics ART Industrial s.r.o.